למגדל נופים מחלקה סיעודית מעולה המונה 19 מיטות בלבד. על אף שהמחלקה נועדה לשימוש דיירי הבית, המחלקה פתוחה גם למתאשפזים חיצוניים.

המחלקה הסיעודית נמצאת בפיקוח של משרד הבריאות ומאוישת על ידי צוות אחיות במשך 24 שעות ביממה. הרופאה הראשית והעובדת הסוציאלית משמשות גם את דיירי הבית, בכך מתאפשר רצף טיפולי והיכרות עם המאושפז. המחלקה מצוידת במיטב הציוד הרפואי החדיש. הצוות המטפל הוא צוות ותיק ומסור הזוכה לתשבחות ממתאשפזים וממשפחותיהם. אנו מטפחים יציבות בסגל המחלקה מתוך חשיבה שיש בכך לתרום למקצועיות הסגל ולחיזוק הקשר בין מטפל ומטופל. צוות מקצועי נוסף המלווה את המחלקה כולל: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, הדרכה תעסוקתית, תזונאית ורוקח. עבור דיירי מגדל נופים עלות האשפוז מופחתת בצורה משמעותית. דמי האשפוז כוללים את כול הצרכים של המאושפז למעט תרופות ושירותי אמבולנס.

 

מתוך מכתבי תודה של בני משפחות מטופלים:

 

"ראינו את עבודת צוות המחלקה הסיעודית, כולל הרופאה ד"ר סטוקנוב, האח הראשי זיו ושאר האחים והאחיות, התפעלנו מהסבלנות ומהמסירות שהרעיפו על השוהים במחלקה...בעלי ואני מבקשים להודות לכם באופן אישי על הנכונות להיערך לקליטה מיידית של הדודה ועל כל הטיפול המסור לו זכתה במהלך השנים שהייתה בנופים"

 

"זכיתי ששני ההורים שלי יבלו את התקופה האחרונה של חייהם במחלקה שלכם, עם כל החום ואהבה שאתם יודעים להעניק, כאשר אין ספק ששמירת כבוד האדם היא נר לרגליכם."

 

"...אמירת תודה לא ממצה את מה שעשיתם בשביל כולנו."

 

 

 

  • OA_L0495_resize
  • OA_L0512_resize

 

טיפול סיעודי לקשישים

מגדל נופים הוא בית ותיק לדיור מוגן, בקרית היובל שבירושלים. הבית מנוהל על ידי חברה שבעליה הם הדיירים עצמם. כול דייר מופיע ברשם החברות כבעלים של החברה. מועצת החברה (הדירקטוריון של החברה) מנהלת את הבית באמצעות הנהלה וסגל עובדים מקצועיים. במגדל נופים פועלים כול השירותים המקובלים בבתי דיור מוגן, ברמה גבוהה.


תהליך הקבלה
מי שמבקשים להצטרף כדיירים נפגשים עם ועדת קבלה, גם היא מדיירי הבית, לבדיקת התאמה לתנאי החיים שלנו. לאחר אישור הוועדה נרשמים המועמדים ברשימת המתנה. הנהלת הבית מציעה להם דירות לפי המצאי. מועמדים רשאים לדחות את כניסתם, מבלי לאבד את מקומם בתור,  עד שתימצא להם דירה לרוחם.


הדירות במגדל נופים
בדיור המוגן דירות בנות שניים עד ארבעה חדרים. לרוב הדירות יש גם מרפסת. הדירות מרוהטות חלקית ויש בהן חיבור לאנטנה מרכזית, מערכת קשר פנימית, מערכת אזעקת-אחות, חיבור לכבלים וקשר ללוויין. דמי האחזקה החודשיים כוללים גם מסים למיניהם. הדיירים משלמים בנפרד רק תמורת חשבונות החשמל, הטלפון והכבלים.
הפיקדון הניתן לחברה עם הכניסה מוחזר במלואו, צמוד למדד המחירים לצרכן, ללא "שחיקה", המקובלת בדיורים מוגנים רבים.


פעילויות
במקום פעילויות פנאי, תרבות וחברה רבות חוגים בנושאים כגון שירה, ציור וספרות, הרצאות מגוונות, תוכניות בידור, הופעות, סרטים, פעילות גופנית, פעילות באמצעות מחשבים, טיולים ברחבי הארץ ועוד ועוד.


המחלקה הסיעודית
המחלקה מעניקה טיפול סיעודי לקשישים המתגוררים בבית וכן למתאשפזים חיצוניים. המחלקה ברישיון משרד הבריאות. במחלקה הסיעודית קיים ציוד רפואי חדיש ומשוכלל. השירות של הצוות המטפל הינו קשוב ומסור במיוחד. דמי האשפוז במחלקה מכסים את כול צרכי המאושפז, למעט תרופות שמחוץ לסל הבריאות ושירותי אמבולנס במידת הצורך. למחלקה צוות רפואי ופרה-רפואי מלא, לפי דרישות משרד הבריאות ומעבר לכך.


מידע נוסף ניתן למצוא במספר 02-6580222 או דרך הטופס הקיים באתר.